Місця в Сіднеї, які ви можете побачити у фільмі

Місця в Сіднеї, які ви можете побачити у фільмі
June 27, 2022 0 Comments

навколо фільму

Фільм, який також називають фільмом, фотографією з рухом, фотографією з переміщенням, фотографією або навіть фотографією, насправді є роботою естетичного тонкого ремесла, яка імітує досвід, а також взаємодіє концепції, казки, розуміння, відчуття, чарівність або навіть середовище з використанням фотографій із переміщенням. Ці зображення, як правило, зникають разом із наскрізним шумом, а також, дуже рідко, різними іншими сенсорними стимулами.[1] Слова «кінотеатр», короткі для кінематографії, насправді часто використовуються для опису кіновиробництва, а також кіноринку, а також для тонкого ремесла, який є результатом цього.

саме ви можете дивитися у фільмі

1. Colonial State Bank: ‘The Matrix’

Для читачів у подорожі «Матриця» почніть у Martin Location. Кіану розглядає свою даму в червонуватому кольорі біля власного фонтану.Однак це на півдорозі до сусідньої колоніальної структури, де відбувається вся діяльність. Представник Джонсон тримає Морфеуса в полоні до сміливого пірнання, рятуючи Нео, включаючи зброю Гатлінга, щоб дістати Морфеуса в повітрі, нахиляючись від вертольота фільмі.

2. Martin Place: ‘Superman Returns’

У фільмі «Повернення Супермена» Кіт Ковальскі ледь не вражає пішоходів, керуючи побитим Мерк’юрі по місту Мартін у бік Супермена – який відвідує автомобіль, а також встановлює його перед фонтаном. Це насправді, тому Лекс Лютер (Кевін Спейсі) може легко потрапити в галерею (Австралійська галерея, за межами Hyde Playground), щоб взяти жахливий, надійно захищений криптоніт. Він використає це у своєму плані атаки, щоб створити абсолютно новий континент в Атлантиці, створюючи все більші паводки, які виключають мільярди.

3. Bare Island: ‘Mission Impossible 2’

На відміну від «Повернення Супермена», а також «Матриці», вбудованих у вигадані локації, фільм Джона Ву «Об’єктивна складна 2» насправді був знятий, а також вбудований у Сіднеї, разом із Harbour Connect, Opera Home, а також місіс Маккуорі. сидіння все в тому числі. Тим не менш, базовий острів Anatomy Bay приймає фазу об’єктів: його власна міцна берегова лінія, а також колишній військовий фундамент насправді є сильно зміцненим лігвом Бадді. Це також місце, де бере участь останній, а також добре відомий мотоциклетний бій – де Том і Бедді борються один з одним у повітрі під час зіткнення їхніх мотоциклів – традиційна діяльність Charm.

4. Fox Studios: ‘Star Wars: Attack of the Clones’ and ‘Star Wars: Revenge of the Sith’

Як саме наша команда може не посилатися на Fox? Останні 2 етапи «Битви знаменитостей: Напад клонів», а також «Битви знаменитостей: Помста ситхів» були фактично завершені на майстернях Фокса в Сіднеї.
Веб-сайт Fox в Інтернеті насправді є постійною поїздкою для ентузіастів кіно – він також був змінений прямо на Jazz Grow Older Brand New York для “Фантастичного Гетсбі” (2013), а також на fin de siecle Paris для “Moulin”. Руж!” (2001).

5. Strickland House: ‘Australia’

Зйомки легендарної «Австралії» База Лурмана фактично були розділеними між Квінслендом, Північним Сіднеєм та Районом. Розташований на узбережжі Сіднейської гавані, будинок Стрікленда у Воклюзі включений як колоніальний будинок федеральної влади Дарвіна. Зовнішні шанси на серію сфери кажуть, що Дровер (Х’ю Джекман) неохоче одягає білий колір для жінки Сари Ешлі (Ніколь Кідман), який поєднується з дворянством.
Справжній до стереотипу, кенгуру також банально стрибає на свіжий двір. Ви можете легко підійти до свого будинку через національний ігровий майданчик Sydney Harbour.

Сідней насправді був веб-сайтом численних кіносцен до того. Часто кіноглядачі дійсно не усвідомлювали, що вони насправді з’являються в деяких із найкращих місць у світі.